>

eD system na 3 dni vypne eD Shop. Vykoná údržbu systému

9. 7. 2018

Ostrava, 9. 7. 2018 – Distribútor eD system od piatku 13. júla (00:00) do pondelka 16. júla (8:00) odstaví eD Shop a pozastaví objednávky i expedíciu tovaru na všetkých trhoch.

Pokiaľ sa zákazník v týchto dňoch pokusí dostať do eD Shopu, namiesto obvyklej stránky s e-shopom distribútora sa objaví dočasná stránka s informáciou o momentálnej nedostupnosti. „Odstávka se bude týkat všech jazykových verzí, české, slovenské, polské i anglické,“ upresňuje Michal Pavlorek, manažér IT oddelenia v eD system.

 

V praxi to bude znamenať, že v týchto troch dňoch bude obchodovanie pozastavené a nebude tak možné objednávať ani expedovať tovar a to ani telefonicky. Odstávka systému sa bude týkať i dátových výmen a dropshippingu. Do klasickej provádzky sa distribútor eD system vráti v pondelok 16. júla.

 

„Aktualizaci systému potřebujeme provést kvůli sjednocování procesů v českém a slovenském eD. Jde o další krok v tomto procesu, který má za cíl zrychlení výměny informací mezi oběma zeměmi a následné zkvalitnění a urychlení našich služeb pro zákazníky i dodavatele,“ vysvetľuje dôvod tohto kroku Daniel Vondráček, marketingový riaditeľ eD.

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Daniel Vondráček
+420 724 222 040
dvondracek@edsystem.cz