>

eD system sa stal jediným oficiálnym distribútorom RugGear

27. 9. 2018

Ostrava, 20. 9. 2018 – Popredný český distribútor eD system a. s. sa stal oficiálnym distribútorom značky RugGear. Českí, slovenskí aj poľskí zákazníci môžu už od septembra produkty nakupovať.

 

„Značku máme jako jediný distributor v oficiální distribuci pro český, slovenský i polský trh, dále ji distribuujeme lokálním distributorům do Pobaltí,“ uviedol riaditeľ nákupu Jan Novák a dodal, že servis pre eD system zaisťuje spoločnost VSP Data.

 

Sortiment RugGear zahrňuje klasické tlačidlové telefóny, tlačidlové telefóny s Androidom aj smartfóny. Okrem toho z portfólia značky u eD pribudol taktiež tablet RG910 s operačným systémom Android 8 Oreo. „Za zmínku určitě stojí mobil RG850. Jde o celosvětově první odolný telefon s úhlopříčkou 18:9, který má navíc tenké tělo a edge to edge technologii displeje,“ priblížil produktový manažér Tomáš Glomb.

 

Ako dodáva RugGear doposiaľ smeroval svoje aktivity výhradne do enterprise segmentu. „Výrobce se soustředil především na společnosti z oblasti průmyslu, nyní rozšiřuje své působení i na koncové zákazníky,“ doplnil Tomáš Glomb.

 

Značka RugGear na trhu pôsobí už viac ako 10 rokov a vyvíja produkty určené do tých najnáročnejších podmienok. Ich mobily aj tablety sú odolné proti pádom, vode i prachu a sú tak ideálnou voľbou do drsného pracovného prostredia. Ako svoje ďalšie prednosti výrobca uvádza precízny nemecký dizajn a vynikajúcu kvalitu.

 

 

Viac informácií k značke RugGear poskytne produktový manažér:
Tomáš Glomb
+420 724 338 888
tglomb@edsystem.cz

 

Tlačový kontakt eD system a.s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz