>

eD system je oficiálnym distribútorom SanDisk. Po novom má v ponuke až 200 produktov.

17. 10. 2018

Ostrava, 17. 10. 2018 – Popredný český distribútor eD system a. s. sa stal oficiálnym distribútorom SanDisk – značky z portfólia firmy Western Digital.

 

Pre slovenských a českých zákazníkov týmto v e-shope distribútora pribudli desiatky pamäťových kariet, flash diskov, externých a interných SSD diskov. „Široké portfolio produktů SanDisk zahrnuje paměťové karty pro mobilní telefony a fotoaparáty formátu SD s kapacitou až 512 GB a microSD s kapacitou 400 GB ve variantách SDHC/SDXC, A1/A2, UHS II/UHS I a také karty typu Compact Flash,“ priblížil produkty produktový manažér značky Tomáš Zapletal.

 

„Oblíbené USB flash disky s kapacitou až do 256 GB se chlubí vysokou rychlostí čtení i zápisu dat. Například SanDisk Extreme Pro USB 3.1. Řada SanDisk Ultra Fit pak představuje jedny z nejmenších USB disků na světě,“ uviedol k novým produktom Pavel Záchenský, Sales Manager CEE zo spoločnosti SanDisk. Ako dodal, flash disky SanDisk s označením Dual Drive prinášajú kombináciu dvoch rozhraní v jednom disku (micro USB a USB 3.1 alebo USB Type C) a teda je možné ich používať súčasne s notebookom, tabletom a mobilným telefónom.

 

Pre milovníkov produktov s nakusnutým jablkom sú v ponuke externé disky iXpand Flash Drive alebo nabíjačka pre iPhone s automatickým zálohovaním obsahu telefónu iXpand Base. Ponuku uzatvárajú externé SSD disky SanDisk, ktoré sa vyznačujú vysokou rýchlosťou prenosu dát a súčasne vysokou odolnosťou a ochranou uložených dát, a samostatné interné SSD disky s kapacitou až 2TB.

 

„Jsme přesvědčeni, že otevřením tohoto kontraktu přineseme kvalitní řešení pro zálohu dat z přenosných zařízení. Kvalita značky SanDisk je na našem trhu dlouhodobě etablovaná a eD se tak snaží tuto kvalitu přiblížit svým zákazníkům,“ doplnil produktový manažér Tomáš Zapletal s tým, že v eD SHOPe týmto pribudlo na 200 nových produktov.

 

Počiatky značky SanDisk sa datujú až k roku 1988. Za tú dobu sa značka vypracovala na jedného z najväčších výrobcov pamäťových karet a záznamových médií. Na výkon, kvalitu a spoľahlivosť produktov značky SanDisk sa dennodenne spoliehajú milióny ľudí po celom svete.

 

 

Všetky produkty Sandisk nájdete TU.

 

 

Viac informácií k značke SanDisk poskytne produktový manažér:
Tomáš Zapletal
+420 597 444 349
tzapletal@edsystem.cz

 

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz