>

eD system po novom zaradil do ponuky chytré domáce osvetlenie Philips Hue

1. 11. 2018

Ostrava, 22. 10. 2018 – Popredný český distribútor eD system a. s. do svojho portfólia zaradil produkty značky Philips Hue, ktorá prináša na trh prepracovaný systém bezdrôtového domáceho osvetlenia. Výrobcom produktu Philips Hue je spoločnosť Signify, predtým Philips Lighting.

 

 

Systém Philips Hue umožňuje ovládať farbu i intenzitu osvetlenia interiéru bezdrôtovo zo smarfónu alebo tabletu. Vďaka jednoduchej inštalácii osvetlenia a intuitívnej chytrej aplikácii si tak každý môže osvetlenie v byte prispôsobiť podľa činnosti, ktorú práve vykonáva, miestnosti, v ktorej sa práve nachádza alebo skrátka podľa svojej momentálnej nálady. Je možné si vybrať zo 16 miliónov farieb a pomocou aplikácie Philips Hue pre systémy iOS a Android je možné osvetlenie v byte ovládať aj na diaľku.

 

V ponuke eD system odteraz nájdu slovenskí a českí zákazníci široké portfólio značky Philips Hue, medzi ktoré patria nielen svetelné zdroje, ako sú LED žiarovky, LED pásky či chytré ovládacie prvky, ale také celé svietidlá, ktoré sa vyznačujú jednoduchým a elegantným dizajnom.

 

 „Jsme velice rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout produkty značky Philips Hue, která představuje inovátorský přístup v systémech domácího osvětlení. Naše nabídka obsahuje kromě samotných světelných zdrojů a celých svítidel také tzv. Starter kity – Hue White, Hue White Ambience a Hue White and Color Ambience, díky kterým bude i pro naprostého laika instalace chytrého osvětlení v interiéru hračka. Pořiďte si osvětlení Philips Hue a uvidíte svou domácnost v novém světle,“  hovorí produktový manažér eD system Anton Husovský.

 

Holandská spoločnosť Philips je jednou z najväčších technologických firiem zaoberajúcich sa výrobou a vývojom systému osvetlenia. Svoju prvú žiarovku uviedla na trhu už pred 120 rokmi a dnes je svetovým lídrom v oblasti energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií.

 

Produkty Philips Hue nájdete v eD SHOPe.

 

Viac informácií k produktom značky Philips Hue poskytne:

 

Anton Husovský
+420 703 433 902
ahusovsky@edsystem.cz

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz