>

eD system je distribútorom značky Polaroid pre český a slovenský trh

30. 1. 2019

25. 1. 2019, Ostrava – Popredný distribútor eD system a.s. sa stal  dodávateľom produktov značky Polaroid na českom a slovenskom trhu. Stalo sa tak koncom roka 2018, kedy sa spoločnosti oficiálne dohodli na spolupráci.

 

 

Vďaka tomuto kroku tak môžu českí a slovenskí zákazníci nakupovať produkty značky v e-shope distribútora. „Spoluprácou so značkou Polaroid sme rozšírili naše portfólio o takmer stovku produktov z oblasti tlačových zariadení a foto techniky. Konkrétne by som chcel vyzdvihnúť napríklad ultratenké vreckové tlačiarne s technológiou Thermo alebo 3D perá, ktoré umožňujú vytváranie trojrozmerných modelov z dreva,“ predstavil spoluprácu produktový manažér značky Václav Sedmík.

 

V ponuke môžu zákazníci tiež nájsť širokú škálu fotoaparátov Polaroid, ktoré sú známe okamžitým vyvolaní, fotografie. Nechýba ani bohatý výber príslušenstva, zahŕňajúci napríklad polarizačné filtre k fotoaparátom.

 

„Zo spolupráce máme obrovskú radosť, nakoľko vďaka nej ponúkame zákazníkom zaujímavý produkt, ktorý sa na trhu už niekoľko rokov teší veľkej obľube. Okrem toho však portfólio zahŕňa aj veľmi moderné produkty, ktoré si svoje miesto na trhu ešte len získavajú,“ dodal Sedmík.

 

Značka Polaroid pôsobí na trhu už takmer 80 rokov. Medzi jej najznámejšie produkty patria tzv. instantné fotoaparáty, ktoré pomocou špeciálnej technológie dokážu fotografiu vyvolať ihneď po jej zaznamenaní. Okrem toho ale ponúka celú škálu produktov, ktorými sa snaží napomáhať užívateľom zdieľať dôležité momenty so svojimi blízkymi. Za úlohu si aj naďalej dáva ponúkať kvalitné produkty, ktoré prinesú užívateľom maximálnu funkčnosť, a ktoré budú nasledovať hodnoty značky Polaroid.

 

Produkty značky Polaroid nájdete v eD SHOPe.

 

Viac informácií k produktom značky Polaroid poskytne

Václav Sedmík
+420 724 222 085
vsedmik@edsystem.cz

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz