>

Najlepším distribútorom OKI na Slovensku za rok 2018 je eD system. Už po desiaty raz!

31. 1. 2019

Bratislava, 29. 1. 2019 – V rámci slávnostného večera v bratislavskom hoteli Ponteo vybrala spoločnosť OKI aj tento rok za najlepšieho distribútora za rok 2018 eD system a.s. Zástupcovia OKI udeľovali tituly slovenským partnerom za uplynulý rok v piatok 25. januára.

 

Nejlepším distributorem OKI na Slovensku za rok 2018 je eD system.

 

„Je nám veľkou cťou, že sa nám opäť podarilo obhájiť takýto úspech. Ako najlepšieho slovenského distribútora nás OKI vyhlásilo už desiaty raz za sebou. Toto prvenstvo si držíme už od roku 2009. Je to predovšetkým zásluha tímu, ktorý sa v eD o značku stará,“ uviedla marketingová špecialistka pre OKI Katarína Mišíková, ktorá sa zúčastnila na slávnostnom večeri za spoločnosť eD.

 

Spolu s ňou na akciu Novoročná čaša 2019 dorazil riaditeľ slovenského obchodného oddelenia eD Daniel Žilinský, ktorý sa o značku stará roky a má so zástupcami OKI dlhodobo veľmi dobré vzťahy. Plaketu Žilinský prevzal z rúk generálneho riaditeľa OKI pre český, slovenský a maďarský trh Miroslava Tyburca, obchodného a marketingového riaditeľa Jiřího Kárnika a channel manažéra Miroslava Kubernáta.

 

Pozvaní partneri tejto značky si okrem odovzdávania cien za uplynulý rok spoločne zahrali bowling, využili priateľskú atmosféru pre networking a pripravený bol pre nich i bohatý raut.

 

eD system je na Slovensku nielen pravidelným držiteľom úspechu v ankete o najlepšieho distribútora. Rovnako je distribútorom OKI na produkty ES Executive Series. „Jedná sa o sériu LED tlačiarní OKI pre kancelárske prostredie, ktoré ponúkame ako jediný slovenský distribútor. Sú určené na predaj cez vybraných ES partnerov, ktorí ich môžu svojim zákazníkom predať alebo prenajať,“ vysvetlil produktový manažér OKI Martin Nevosad.

 

 

Popis fotky v prílohe:

(zľava) Channel manager OKI Miroslav Kubernát, generálny riaditeľ OKI pre CZ & SK trh Miroslav Tyburec, riaditeľ slovenského obchodného oddelenia eD Daniel Žilinský a obchodný riaditeľ OKI Jiří Kárník.

 

Tlačový kontakt eD system a.s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz