>

eD system zvíťazil v ChannelWorld Awards 2018 aj tento rok

19. 11. 2019

Ostrava, 15. 11. 2019 – Najlepším slovenským broadline distribútorom roka 2018 sa stal eD system.  Cenu spoločnosť získala 7. novembra v Prahe v rámci udeľovania cien ChannelWorld Awards 2018.

 

 

Tituly najlepším distribútorom odovzdával v pražskom hoteli Don Giovanni šéfredaktor magazínu ChannelWorld Matěj Čuchna. Ocenenie za prvé miesto prevzal marketingový riaditeľ eD Šimon Churý.

 

„Ocenenie si veľmi vážime. Obzvlášť z toho dôvodu, že rok 2018 bol pre slovenskú časť eD dosť prelomový. V rámci zjednotenia riadenia firmy na českom a slovenskom trhu sme urobili mnohé úpravy vo fungovaní spoločnosti. Sme veľmi radi, že naši zákazníci týmto v ankete vyjadrili svoju spokojnosť s eD a potvrdili nám, že sme sa vydali správnou cestou,“ uviedol k výsledkom prieskumu Šimon Churý.

 

Marketingový riaditeľ eD zároveň v rámci udeľovaní cien prevzal ešte jedno ocenenie. Reselleri totiž distribútora ocenili aj v Českej republike, kde eD získalo v rovnakej kategórii tretie miesto.

 

„V prvom rade by som sa rád poďakoval viac než päťsto partnerom za ich účasť v ankete a samozrejme by som chcel ešte raz srdečne zablahoželať všetkým víťazom,“ uviedol k oceneniam šéfredaktor ChannelWorldu Matěj Čuchna.

 

Anketu ChannelWorld Awards každoročne organizuje vydavateľstvo IDG spoločne s časopisom ChannelWorld. Historicky dvanásteho ročníka prieskumu sa zúčastnilo 553 zástupcov českých a slovenských partnerov a o víťazoch opäť rozhodlo kvalitatívne hodnotenie na základe bodov udelených za prístup IT výrobcov a distribútorov v konkrétnych oblastiach spolupráce.

 

Spoločnosť eD system sa umiestňuje v tomto prieskume na popredných priečkach pravidelne. Z minuloročného vyhlasovania cien si zástupcovia firmy odviezli titul pre najlepšieho slovenského distribútora s pridanou hodnotou za rok 2017.

 

 

Zdroj fotiek: ChannelWorld

 

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz