>

Cooler Master exkluzívne v portfóliu eD system

22. 1. 2020

20. 1. 2020 Ostrava – O produkty taiwanskej spoločnosti, zameriavajúcej sa na výrobu počítačových komponentov a chladiacich systémov, rozšíril svoje portfólio popredný český a slovenský IT distribútor eD system. Stalo sa tak v januári, kedy sa spoločnosti dohodli na exkluzívnej oficiálnej distribúcii.

 

 

Zákazníci na českom a slovenskom trhu tak môžu už teraz nakupovať širokú škálu počítačových komponentov a kvalitných chladičov na e-shope distribútora eD system. Cooler Master sa zameriava na výrobu počítačového hardvéru a originálnu výrobu chladiacich zariadení pre ďalších výrobcov (nVidia, AMD, EVGA).

 

„Zaradením tejto značky do distribúcie sme mohli veľmi zaujímavo rozšíriť ponuku kvalitných počítačových komponentov. Ide predovšetkým o počítačové skrine, zdroje, chladiče vrátane chladiacich podložiek a teplo vodivých pást,“ okomentoval spoluprácu produktový manažér značky Michal Útrata.

 

Značka je známa tým, že pri výrobe svojich produktov berie do úvahy individualitu každého používateľa a ponúka tak široké portfólio komponentov, vďaka ktorým je možné zostaviť počítač na základe konkrétnych predstáv užívateľa. Nezáleží na tom, či ide o náročného grafika alebo študenta s obmedzeným rozpočtom. Každý užívateľ si môže vybrať na základe ceny, funkčnosti a svojich estetických preferencii. V súčasnej dobre je značka veľmi aktívna aj v oblasti hernej komunity a e-sportu. Jej strategickí partneri ako nVidia a AMD prepájajú silnú komunitu hráčov a počítačových nadšencov. Cooler Master potom ako jednotka na trhu chladiacich zariadení ručí za tepelnú dokonalosť svojich výrobkov.

 

„Na značke je výnimočné okrem iného to, že prijíma spätnú väzbu a názory užívateľov a zahŕňa ich do svojich inovácií. Vďaka tomu potom výrobky spĺňajú aj náročné požiadavky hernej komunity. Z produktov by som rád upozornil na high-end skrine Cooler Master Cosmo 700P a kvalitné chladiče, napríklad Master Liquid ML240P,“ dodal Michal Útrata.

 

Taiwanská spoločnosť Cooler Master funguje na trhu už od roku 1992 a v súčasnej dobe zamestnáva viac než 2 000 pracovníkov po celom svete. Je aktívna v inováciách a vo vývoji kvalitných produktov na vysokej technologickej úrovni. Za svoje výrobky získala už mnoho ocenení, vrátane ceny za dizajn. Okrem IT trhu sa angažuje aj v automobilovom priemysle, telekomunikáciách alebo v oblasti obnoviteľných energií.

 

Viac informácií o produktoch značky poskytne:
Michal Útrata
+420 724 611 524
mutrata@edsystem.cz

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz