>

Canon zvolil eD system za najlepšieho distribútora v roku 2019

13. 2. 2020

Ostrava, 7. 2. 2020 – Popredný IT distribútor eD system a. s. znovu získal od spoločnosti Canon cenu pre najlepšieho distribútora v Českej a Slovenskej republike. Stalo sa tak 30. januára v priestoroch golfového rezortu Kaskáda.

 

Tento rok sa tímu starajúcemu sa o značku Canon opäť podarilo dosiahnuť najvyššieho ocenenia. „Ze všech distributorů jsme získali nejhodnotnější ocenění – dosáhli jsme nejvyššího obratu v součtu pro Českou a Slovenskou republiku. Hodnocené kategorie zahrnovaly oblast periferií, spotřebního materiálu a foto-video,“   vysvetlil produktový manažér Petr Cenov, prečo eD system titul získal.

 

Práve Petr Cenov a jeho kolega, tiež produktový manažér, Slavo Medveď ocenenie osobne prevzali. Cenu im za Canon odovzdal Petr Kouba, Partner Manager Distribution Channel a Martin Zeman, Country Lead CZ/SK.

 

„Ocenění pro nejlepšího distributora v České republice a na Slovensku si hluboce vážíme a velké díky patří našim obchodním partnerům za perfektní spolupráci v minulém roce,“ doplnila Monika Matušková, marketingová špecialistka eD system pre značku Canon.

 

Zástupcovia svetoznámej značky Canon tituly udeľovali v rámci dvojdenného stretnutia so svojimi českými a slovenskými distribútormi, ktoré prebiehalo od 29. do 30. januára 2020 v športovo-rekreačnom rezorte neďaleko Brna. Akcie sa spoločne so spomenutými produktovými manažérmi a marketingovou špecialistkou zúčastnili aj ďalší zástupcovia distribútora – produktová manažérka Lucia Takáčová, manažér skupiny nákupu Tomáš Frimmel a nový obchodný riaditeľ eD system Tomáš Jungmann.

 

Tím, ktorý sa u distribútora o značku stará, zaznamenáva úspechy dlhodobo. Vďaka jeho práci sa eD system stal najväčším distribútorom Canon na českom a slovenskom trhu už niekoľkokrát – rovnaké ocenenie získal aj za roky 2017, 2015 a 2014. Okrem toho je firma z predchádzajúcich rokov aj najväčším distribútorom periférií Canon za rok 2018 a 2017 v Česku a na Slovensku a najväčším distribútorom fotoproduktov Canon v Českej republike za rok 2013.

 

Pre eD system ide navyše o ďalšie ocenenie za prácu v roku 2019. Na začiatku januára distribútor získal už po desiatykrát titul HP Partner roka. Na konci rovnakého mesiaca jeho zástupcovia prevzali ceny od spoločnosti OKI pre najlepšieho distribútora hardvéru v Českej republike a najlepšieho distribútora roka na Slovensku.

 

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz