>

Značka Nextbase po novom v portfóliu eD system

2. 10. 2020

20.9. 2020 Ostrava – IT distribútor eD system v priebehu letných mesiacov rozšíril svoje portfólio o produkty z kategórie autokamier, konkrétne o produkty britskej značky Nextbase. K prvému júlu sa zástupcovia spoločností dohodli na oficiálnom partnerstve pre slovenský a český trh.

 

 

Portfólio IT distribútora eD system sa rozrástlo o sortiment značky Nextbase. Zákazníci na českom a slovenskom trhu si tak už teraz môžu v e-shope distribútora vyberať zo širokého sortimentu kamier do auta, ktoré vynikajú vysokou kvalitou, užitočnými funkciami a prémiovým dizajnom. Zároveň poskytujú vysoko kvalitný záznam vo dne i v noci a sú tak skvelým partnerom na cesty.

„Spolupráce se značkou Nextbase vypadá velmi nadějně a mám z ní opravdu radost. Produkty značky patří k nejlepším na trhu především díky tomu, že společnost nešetří na vývoji. Autokamery jsou například vybaveny vlastní aplikací App MyNextbase a řadou dalších funkcí,“ vyjadril sa k spolupráci Václav Sedmík, produktový manažér eD. Zároveň priblížil aplikáciu MyNextbase, pri ktorej vyzdvihol predovšetkým možnosť zobraziť telemetrické dáta (ako sú napríklad GPS pozície na mape) ihneď po pripojení k mobilnému zariadeniu.

 

„Kamery jsou navíc vybaveny vlastním softwarem, díky kterému je možné napřímo provádět střih a úpravu videí. Ty pak mohou uživatelé sdílet například na sociálních sítích. Záznamy se ukládají na bezplatný Nexbase Cloud, kde zůstávají po dobu 30 dní a následně se automaticky mažou. Kromě standardních funkcí jako jsou vestavěná WiFi, GPS senzor a cyklické nahrávání bych rád upozornil na další prémiové funkce – stabilizace obrazu, funkci přesné lokace What3Words nebo hlasovou asistentku Alexu a SOS tlačítko pro přivolání první pomoci. Poslední dvě zmíněné funkce prozatím nejsou pro náš trh dostupné, ale jejich spuštění se plánuje pro příští rok,“ vyzdvihol vlastnosti produktov a širokú škálu funkcií Sedmík. Ak by mal za seba odporučiť nejaký z modelov kamier do auta, bola by to novinka – model 622GW, ktorý budú môcť zákazníci nájsť už čoskoro aj v eD SHOPe distribútora eD system. Tento model sa môže pochváliť parametrami ako 4K/30 FPS, QHD 1440/60/30 FPS, FullHD 1080p/120/60 FPS, digitálna stabilizácia obrazu a všetky vyššie uvedené funkcie. Aktuálne si zákazníci môžu vyberať napríklad z modelov 522GW, 433GW, 322 GW a ďalších.

 

Nextbase je najpredávanejšou značkou autokamier vo Veľkej Británii a rovnako aj jednou z najpredávanejších vo svete. Na trhu pôsobí viac než 20 rokov a je lídrom v inovatívnych riešeniach.

 

Viac informácií o produktoch značky poskytne:
Václav Sedmík
+420 724 222 085
vsedmik@edsystem.cz

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz