>

eD system získal do oficiálnej distribúcie značku COTEetCI

27. 10. 2020

Ostrava, 22. 10. 2020 – Ponuka popredného distribútora eD system sa rozrástla o príslušenstvo COTEetCI. Do oficiálnej distribúcie pre český, slovenský a poľský trh ju spoločnosť získala od októbra 2020.

 

 

V e-shope eD system pribudlo viac než 120 produktových noviniek z kategórie príslušenstva pre Apple. Konkrétne ponuku rozšírili remienky, ochranné sklá, kryty pre Apple Watch, ochranné fólie, kožené obaly pre MacBook, bezdrôtové nabíjačky Watch, ochranné sklá na fotoaparáty modelov iPhone 11 a 12 a mnoho ďalšieho.

 

„Vyzdvihl bych například řemínky řady Nobleman a 4D ochranná skla na Apple Watch,“ odporučil Lukáš Keclík, ktorý má v eD značku COTEetCI na starosti. V priebehu októbra budú ďalej k dispozícii napríklad ochranná skla na fotoaparáty modelov iPhone 12 Mini, Max/Pro a Pro Max.

 

„COTEetCI v poslední době raketově roste, nabízí skvělé zpracování svých produktů a její portfolio se rozrůstá o čím dál více zajímavých produktů,“ doplnil Lukáš Kosinský z firmy Paybill, s ktorou eD system na distribúcii spolupracuje.

 

Spoločnosť COTEetCI sa špecializuje na moderné a módne produkty, ktoré uľahčia každodenný život, čo robí túto značku veľmi populárnou nielen u mladej generácie. Jej produkty sa v posledných rokoch rozšírili do viac než 100 krajín po celom svete.

 

 

Viac informácií o produktoch COTEetCI poskytne produktový manažér eD:
Lukáš Keclík
lkeclik@edsystem.cz

 

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz