>

eD system je subdistribútorom značky Oukitel

1. 12. 2020

Ostrava, 27. 11. 2020 – Spoločnosť eD system rozšírila svoje portfólio o značku Oukitel. Jej mobily teraz ponúka zákazníkom v Česke republike, na Slovensku aj v Poľsku.

 

 

eD získalo značku do subdistribúcie vďaka dlhodobej spolupráci so spoločnosťou Intelek, ktorá je exkluzívnym distribútorom Oukitel pre Českú republiku aj Slovensko.

 

Oukitel vyrába predovšetkým odolné mobilné telefóny s vyššou kapacitou batérie, vojenskou certifikáciou MIL-STD-810G a krytím IP68 / IP69K, zároveň ponúka dostupné smartfóny reagujúce na najnovšie trendy a požiadavky zákazníkov.

 

V segmente odolných telefónov značka vypĺňa medzeru na trhu – ponúka odolné mobily zamerané na dlhú výdrž batérie a funkčnosť v cenovej relácii do 200 eur, a to bez toho, aby boli ochudobnené o potrebné vlastnosti. Pri drahších modeloch naopak prekvapia funkciami ako je napríklad kamera pre nočné videnie, ktorá nie je obvyklá ani u oveľa drahších modelov.

 

Vyzdvihl bych například model WP6, který nabízí až 30denní výdrž a 48MPix trojitý fotoaparát. Na první čtvrtletí roku 2021 se pak chystá řada dalších novinek z kategorie smartphonů i odolných telefonů. Nejzajímavější je zřejmě model WP10 s 5G a velkou baterií 8 000 mAh,uviedol produktový manažér Lukáš Keclík, ktorý má v eD značku Oukitel na starosti.

 

Okrem toho z odolných telefónov v aktuálnej ponuke eD SHOPu odporučil model WP7, ktorý je vybavený kamerou pre nočné videnie. Tá umožňuje napríklad pozorovanie zveri v noci, čo ocenia predovšetkým poľovníci a dobrodruhovia, ktorí radi trávia čas vonku. Zo smartfónov podľa neho určite stojí za zmienku model C18 Pro, ktorý disponuje štyrmi fotoaparátmi.

 

Spoločnosť Oukitel bola založená v roku 2007 a v súčasnosti má viac ako tisíc zamestnancov. Jej filozofiou je prinášať kvalitné technológie v atraktívnom prevedení za prijateľnú cenu. Ako uvádza na svojom webe, u odolných telefónov aj smartfónov vždy dbá na to, aby boli výkonné, rýchle, dizajnovo zaujímavé a spoľahlivé.

 

Viac informácií o produktoch Oukitel poskytne produktový manažér eD:
Lukáš Keclík
+420 724 222 025
lkeclik@edsystem.cz   

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz