>

eD system je distribútorom tlačových pások a etikiet PrintLine

7. 4. 2021

Ostrava, 7. 4. 2021 – Spoločnosť eD system a. s. zákazníkom po novom ponúka alternatívny spotrebný materiál pre tlačiarne od českej značky PrintLine. V distribúcii má od marca jej pásky a etikety.

 

 

„eD system získal distribuci na sortiment alternativních pásek a etiket, které nabízí pro tiskárny výrobců Brother, Dymo a Casio. Celkem se jedná o více než 300 produktů, které bez problémů pokryjí narůstající poptávku po tomto sortimentu,“ uviedol k spolupráci manažér z firmy PrintLine Milan Jaroš.

 

Ako doplnil, výroba ich produktov je od počiatku riadená podľa certifikácií ISO 9001 a ISO 14001, takže dopad výrobkov na životné prostredie je minimálny.  Splňujú aj prísne kvalitatívne normy, ktoré potvrdzuje certifikát STMC. „Produkty jsou tedy plnohodnotnou náhradou originálních výrobků za výrazně atraktivnější ceny,“ dodal Milan Jaroš.

 

„Zákazníci u výrobce určitě ocení český původ a sklad v Brně. PrintLine má díky tomu dobrou skladovou dostupnost a rychlé termíny dodání,“ ocenil produktový manažér Martin Židek, ktorý má značku v eD na starosti.    Novinku distribútor ponúka zákazníkom z Českej republiky, Slovenska a Poľska.

 

Spoločnosť PrintLine je rýdzo česká značka s viac ako 10-ročnou históriou. Úzko sa špecializuje na spotrebný materiál do tlačiarní, pri ktorom prináša skvelý pomer ceny a výkonu. Aktuálne ponúka cez 2 400 produktov pre 17 výrobcov tlačiarní.

 

Viac informácií o produktoch PrintLine poskytne produktový manažér eD
Martin Židek
+420 597 444 235
mzidek@edsystem.cz
 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz