>

eD system je oficiálnym distribútorom inteligentných produktov Tesla

12. 4. 2021

Ostrava, 12. 4. 2021 – Produktov pre inteligentnú domácnosť je v eD SHOPe opäť o niečo viac. Spoločnosť eD system a. s. získala v marci kontrakt na oficiálnu distribúciu českej značky Tesla.  

 

 

Zákazníci aktuálne v eD SHOPe nájdu od značky Tesla IP kamery, inteligentné produkty pre domácich miláčikov a čističky vzduchu. „Sortiment postupně rozšíříme. Velmi brzy očekáváme naskladnění bezpečnostních senzorů, zásuvek nebo chytrých zámků a do konce roku očekáváme ekosystém více než 100 produktů,“ uviedol produktový manažér Petr Dospiva, ktorý má v eD značku na starosti.

 

Zaujímavou novinkou sú podľa neho produkty z radu PET care, ktoré dokazujú, že koncept inteligentnej domácnosti sa dostáva aj do oblasti starostlivosti o domácich miláčikov. V ponuke distribútora sú napríklad dávkovače na krmivo a vodu pre psov či mačky. Osobne by odporučil aj akúkoľvek z čističiek vzduchu, na ktorých oceňuje skvelé špecifikácie.

 

 „Síla značky Tesla je v kvalitě provedení a v sjednocení celého ekosystému do jednoho ovládací prvku, kterým je mobilní aplikace Tesla Smart. Ta je navíc kompletně, i jazykově, lokalizovaná pro daný trh. Ovládání tedy už nemůže být jednodušší,“ ocenil produktový manažér.

 

Novinku ponúka eD pre zákazníkov v Česku, na Slovensku a v Poľsku. „Tesla Smart má však daleko větší, celoevropské ambice. Aktuální alokace aplikace je kromě tří zmíněných zemí i pro Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Německo, Rakousko nebo Británii,“ dodal Petr Dospiva.

 

Viac informácií o produktoch Tesla poskytne produktový manažér eD:
Petr Dospiva
+420 777 729 344
pdospiva@edsystem.cz

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz