>

eD system je exkluzivním distributorem čteček Cino

7. 5. 2021

Ostrava, 3. 5. 2021 – Popredný distribútor eD system a. s. rozšíril ponuku ručných skenerov čiarových kódov o produkty značky Cino. Tie zároveň od 1. marca získal do exkluzívnej distribúcie.

 

Cino sa sústredí ako na klasické drôtové, tak aj na bezdrôtové čítačky pre 1D a 2D kódy. V současné době nabízíme především nejoblíbenější řady A660, A680 a F680. Mají vysoký výkon čtení a jsou za velmi příznivou cenu, která je níže než běžně užívané typy od jiných výrobců,“ popísal produktový manažér Martin Šinákl, ktorý má v eD značku Cino na starosti.

 

Všetky produkty ponúka eD v českom, slovenskom aj poľskom eD SHOPe. Od značky Cino by produktový manažér zákazníkom odporučil modely A660 a A660BT, ktoré predstavujú prémiové model na čítanie 1D a 2D kódov. Oba produkty podľa neho svojimi špecifikáciami vynikajú nad podobnými modelmi iných výrobcov v rovnakej kategórii, keďže poskytujú neporaziteľný pomer medzi výkonom a cenou.

 

Čítačky Cino zaujmú okrem výkonnosti aj pridanou hodnotou danou takzvanou FuzzyScan DNA. Tá zahŕňa funkcie, ako napríklad inteligentná snímacia technológia, smart scene, security plus alebo DataWizard Premium. „Všechny zmíněné funkce lze využít prostřednictvím softwaru této značky, který je zdarma a zvládnou jej obsluhovat i běžní uživatelé čteček,“ doplnil Michal Šinákl.

 

Spoločnosť Cino na svetovom trhu funguje viac než 30 rokov. Táto rodinná firma v súčasnosti vyrába čítačky pre mnoho svetových lídrov na trhu. Všetok výskum, vývoj i výrobu si zabezpečuje sama interne. Jej produkty zodpovedajú medzinárodným štandardom, a to aj z hľadiska ochrany životného prostredia. Cino tak ponúka najvyššiu kvalitu podporenú ISO certifikáciami a môže sa pýšiť takmer žiadnymi reklamáciami.

 

Viac informácií o produktoch Cino poskytne produktový manažér eD:
Michal Šinákl
+420 725 986 988
msinakl@edsystem.cz

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz