>

Značky Neno, Evorei a Xblitz po novom v portfóliu eD system

12. 5. 2021

10. 5. 2021, Ostrava – Portfólio IT distribútora eD system sa rozšírilo o produkty značiek Neno, Evorei a Xblitz spadajúcich pod firmu KGK Trade. Na oficiálnej distribúcii sa spoločnosti dohodli začiatkom roka 2021 a eD system sa stal aktuálne jediným distribútorom produktov pre český a slovenský trh.

 

 

Distribútor eD system opäť rozšíril svoje portfólio. V kategórii non IT produktov pribudlo takmer osem desiatok produktov značiek Neno, Evorei a Xblitz. Zákazníci na českom a slovenskom trhu si tak teraz môžu exkluzívne vyberať zo širokého sortimentu spotrebnej a chytrej elektroniky, starostlivosti o telo alebo starostlivosti o dieťa.

 

 „Se společností KGK Trade jsme o možnosti spolupráce jednali již na přelomu roku, oficiální distribuci jsme pak podepsali v průběhu prvních měsíců 2021. Díky navázané spolupráci se náš sortiment rozšířil rovnou o tři nové značky z kategorie non IT,“ okomentovala nově vzniklé partnerství produktová manažerka eD Petra Kafoňková. „KGK Trade pod sebou sdružuje několik značek, v našem portfoliu se aktuálně nachází Evorei, Neno a Xblitz. V tuto chvíli jsme jejich jediným distributorem pro český a slovenský trh,“ upresnila manažérka rozsah spolupráce.

 

Značka Evorei prináša na trh produkty z kategórií spotrebnej elektroniky, doplnkov pre domácnosť a starostlivosti o telo, ktoré majú za cieľ uľahčiť každodenný život užívateľov. V eD SHOPe tak zákazníci nájdu elektronické zubné kefky, holiace strojčeky, zastrihávače alebo mixéry. Sortiment spotrebnej a chytrej elektroniky, audio príslušenstva alebo kamier rozšírila značka Xblitz. Pod jej hlavičkou sa v e-shope distribútora nachádzajú napríklad palubné kamery, handsfree príslušenstvo, držiaky a nabíjačky do automobilov, slúchadlá či nositeľné príslušenstvo. V sortimente značky Neno nájdu zákazníci produkty z kategórie starostlivosti o dieťa, ako sú opatrovateľky, odsávačky, detské zubné kefky, nebulizéry a ďalšie.

 

 „Pokud bych mohla vyzdvihnout některé z produktů, pak by to byly hodinky Kids Watch ME značky Xblitz, které pomáhají rodičům mít přehled o tom, kde se jejich děti nacházejí, Denti elektrický kartáček Neno pro ústní hygienu dětí a pro rodiče pak designový zastřihávač Razor PRO od Evorei. Nabídka všech značek se navíc neustále rozšiřuje, proto mohou zákazníci očekávat další novinky,“ odporučila klientom Petra Kafoňková.

 

Nadviazaná spolupráca podčiarkuje snahu distribútora eD system o neustále rozširovanie ponuky. Od začiatku roka sa výber produktov v eD SHOPe rozšíril o značky Legrand (po novom pre Česko), Tesla, SmartKeeper, PrintLine, Fibaro, Alori či Humidef.

 

Viac informácií o produktoch značky poskytne:
Petra Kafoňková
+420 602 708 521
pkafonkova@edsystem.cz

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz