>

eD system získal ocenenie najvyššej dôveryhodnosti AAA

22. 8. 2022

15.08. 2022 Ostrava – IT distribútor eD system si v prestížnom nezávislom ratingu spoločnosti Dun & Bradstreet vyslúžil hodnotenie najvyššieho stupňa dôveryhodnosti s označením AAA. Zaradil sa tak medzi úzku skupinu spoločností, ktoré spĺňajú najprísnejšie ekonomické kritériá.

 

 

Hodnotenie najvyššej dôveryhodnosti je vyhodnocované na základe medzinárodne uznávaných kritérií obchodno-analytickou spoločnosťou Dun & Bradstreet. Vďaka dosiahnutiu najvyššieho stupňa AAA sa distribútor eD system zaradil do exkluzívnej skupiny firiem s najvyššou možnou kredibilitou.

 

„Certifikát od renomované společnosti Dun & Bradstreet představuje potvrzení toho, že jsme důvěryhodným partnerem pro naše dodavatele a zákazníky,“ vyjadril sa k oceneniu Martin Lukánek, finančný riaditeľ eD system. Zároveň dodal, že hodnotenie na najvyššej úrovni predstavuje záruku finančnej a ekonomickej stability spoločnosti. „Vzhledem k tomu, že splnit nejpřísnější kritéria v hodnocení se podaří jen malé části firem, máme velkou radost, že můžeme stát po boku těch nejstabilnějších společností českého trhu,“ dodal Marek Lichnovský, manažér kreditného oddelenia eD.

 

 

Ocenenie AAA je prestížny nezávislý rating firiem s históriou siahajúcou až do roku 1908. Prísne kritériá ratingu zaručujú exkluzivitu spoločností, ktoré môžu ocenenie získať a potvrdiť tak svoju silnú pozíciu na trhu. Na certifikát s hodnotením AAA až A dosiahne iba úzke percento ekonomických subjektov pôsobiacich v Českej republike.

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz