>

eD system sa opäť zaradil medzi najlepších distribútorov na Slovensku a v Česku

16. 9. 2022

Ostrava, 13. 9. 2022 – Spoločnosť eD system získala v rámci každoročnej ankety ChannelWorld Awards 2021 pomyselnú striebornú medailu. V kategórii Broadline distribútor prebrala ocenenie za druhé miesto pre Slovenskú aj Českú republiku. O výsledkoch rozhodlo celkom 744 partnerov z oboch krajín.

 

 

Organizátori ankety ChannelWorld Awards ocenili najlepších IT distribútorov a značky za uplynulý rok 2021. Slávnostné odovzdávanie cien sa uskutočnilo vo štvrtok 8. septembra v Prahe pod taktovkou šéfredaktora redakcie magazínu ChannelWorld Matěja Čuchnu.

 

eD system získal rovno dve ocenenia. Plaketu za druhé miesto v kategórii Broadline distribútor roka pre Slovenskú aj Českú republiku prebral marketingový riaditeľ Šimon Churý. „Velmi si vážíme toho, že jsme se opět umístili mezi top distributory v obou zemích. Především máme velkou radost, že nám hodnocení partnerů přineslo o příčku lepší umístění než v loňském roce. Věříme, že tento posun ve vnímání zákazníků odráží řadu nových aktivit a inovací, které realizujeme nejen v oblasti klientské péče a rozšiřování služeb. Děkujeme všem partnerům, kteří věnovali svůj čas tomu, aby pro nás hlasovali,“ poslal svoje poďakovanie za dve druhé miesta marketingový riaditeľ eD system.

 

Anketu ChannelWorld Awards každoročne organizuje vydavateľstvo IDG spoločne s časopisom ChannelWorld. Tohtoročného pätnásteho ročníka sa zúčastnilo 744 zástupcov slovenských a českých partnerov a o víťazoch rozhodlo kvalitatívne hodnotenie na základe bodov udelených za prístup IT výrobcov a distribútorov v konkrétnych oblastiach spolupráce, od cenníka a logistiky až po úroveň komunikácie, eventov či prístupu k partnerom.

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz