>

eD system Slovensko získalo za svoje úspechy ocenenie od IBM

30. 4. 2024

Bratislava, 25. 4. – IT distribútor eD system na Slovensku prevzal ocenenie IBM Build Distributor roka 2023. Stalo sa tak na výročnom stretnutí obchodných partnerov spoločností IBM, ktoré sa uskutočnilo 17. apríla v reštaurácii Da Andrea v Bratislave.

 

 

Výročné stretnutie pripravila spoločnosť IBM pre svojich obchodných partnerov. Na akcii sa zúčastnili zástupcovia distribútorov a významných spoločností patriacich do kategórie top 20 IT spoločností na Slovensku. Mnohí z nich si zo stretnutia odniesli ocenenie za úspešnú spoluprácu v predchádzajúcom roku.

 

IT distribútor eD system za svoje úspechy na slovenskom trhu získal ocenenie IBM Build Distributor roka 2023. Z rúk zástupcov spoločností IBM Fridricha Matejíka (Country Leader for Central region CZ & SK), Martiny Dzurovej (Ecosystem Leader for Central Region) a Miroslava Marka (IBM ISC Build Leader for CET) ju prevzala Lucia Skovajsová (IBM Business Unit Manager v eD).

 

„Veľmi si vážim získané ocenenie. Je to dôkaz toho, že prácu ktorú od doby získania distribúcie robíme správne a stratégia, ktorá bola zvolená nás vedie smerom k rastu a posilneniu postavenia eD system SK na trhu. Dnes už máme svoje pevné miesto v IBM svete a verím že aj naďalej budeme jeho významnou súčasťou,“ vyjadrila sa hrdo Lucia Skovajsová.

 

Spolupráca distribútora s IBM začala v roku 2021. Jej úspešnosť potvrdzuje fakt, že ocenenie za kvalitnú prácu prevzal slovenský eD system už druhý rok po sebe. V minulom roku sa tím v zložení Lucia Skovajsová (IBM Business Unit Manager), Ladislav Divinec (Infrastructure Solution Architect), Radoslav Veteška (IBM Sales Support Representative) a Katarína Srnová (IBM Marketing Unit Manager and Partner Ecosystem Specialist) radoval z titulu Inovatívny distribútor roka.

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý

+420 724 222 045

schury@edsystem.cz