>

eD system získal ocenenie Najväčší distribútor značky Xerox

30. 4. 2024

Ostrava, 22. 4. 2024 – IT distribútor eD system prevzal ocenenie pre najväčšieho distribútora produktov Xerox v Česku a na Slovensku. Prestížne ocenenie odovzdali zástupcovia spoločnosti na slávnostnom evente pre obchodných partnerov značky.

 

 

Udelenie cien bolo súčasťou akcie usporiadanou značkou Xerox v spolupráci s distribútorom eD system. Tá sa konala v stredu 17. apríla v brnenskom hoteli Maximus Resort a zúčastnili sa jej obchodní partneri z oboch zemí, pričom niekoľko z nich prevzalo ocenenie za svoje výsledky v uplynulom roku.

 

Titul Najväčší distribútor roku za najvyšší obrat, teda za najvyššie predaje produktov Xerox na českom a slovenskom trhu, zamieril už po niekoľkýkrát do eD system. Symbolickú plaketu prevzali zástupcovia distribútora – obchodný riaditeľ Tomáš Jungmann, riaditeľ nákupu Jan Novák, business unit manager Milan Tajčman a produktový manažér Martin Židek.

 

„Jsme hrdí na to, že jsme ocenění obdrželi již po několikáté. Bereme to jako potvrzení toho, že eD system hraje významnou roli v distribuci produktů Xerox v Česku a na Slovensku,“ okomentoval ocenenie Martin Židek, ktorý sa o značku v eD system dlhodobo stará. Ocenenie prevzal priamo z rúk generálneho riaditeľa Xerox Petra Halma a Partner Business Team Leadera Petra Mika.

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz