>

eD system sa stal oficiálnym distribútorom značky Poly

15. 11. 2023

Ostrava, 03. 11. 2023 – Distribútor eD system rozšíril svoju ponuku o kompletné portfólio značky Poly. Produkty špecialistu na zariadenia pre audio a video konferencie nájdu zákazníci od 1. novembra v eD SHOPe na českom i slovenskom trhu.

 

 

Oficiálna distribúcia, na ktorej sa spoločnosti dohodli, sa vzťahuje na kompletné portfólio produktov značky Poly. V e-shope eD system sa tak v priebehu nasledujúcich týždňov začnú postupne objavovať zariadenia určené nielen pre videokonferencie. Medzi tie patria napríklad kamery, headsety a ďalšie.

 

Medzi produktmi, ktoré zákazníci nájdu v eD SHOPe, je aj rad slúchadiel Poly Voyager. Ten je ukážkovým príkladom slúchadiel pre prácu aj z hlučnejšieho prostredia – od home office cez zdieľané kancelárie až po kaviareň. „Nízká váha, perfektní ergonomie, dlouhá výdrž a spousta vestavěných technologií zaručí, že uživatel už jiný headset pro svou práci potřebovat nebude. Díky technologii Acoustic Fence neuslyší protistrana nic než vás a hybridní ANC zaručí dostatečnou míru filtrace okolních zvuků. Sluchátka navíc přinášejí skvělý zvuk i pro poslech hudby,“ odporučil produktový manažér Daniel Sojka, ktorý sa o portfólio Poly v eD system stará.

 

Zároveň nalákal aj na ďalšie zariadenia, na ktoré sa môžu v blízkej dobe klienti tešiť. Poly Studio je zase perfektní volbou mezi USB kamerami pro větší domácí kancelář nebo menší zasedací místnost. Zařízení kombinuje kvalitní reproduktor, trojici vestavěných mikrofonů s technologií potlačení hluku a 4K kameru s automatickými úpravami záběru,“ priblížil svojho favorita medzi kamerami.

 

Poly sa v tomto roku stala súčasťou spoločnosti HP. Kombinácia dvoch silných značiek vznikla ucelená ponuka riešení pre prácu na diaľku. HP si kladie za cieľ poskytnúť zákazníkom kompletný ekosystém zariadení, softvéru a služieb pre vyladené kancelárie aj home office.

 

Viac informácií o produktoch Poly poskytnú:
Daniel Sojka / +420 728 058 487 / dsojka@edsystem.cz  / produktový manažér eD
Vojtěch Kostka / +420 703 433 990 / vkostka@edsystem.cz  / Business Development Manager

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý / +420 724 222 045 / schury@edsystem.cz