>

Značka HyperX posilňuje ponuku príslušenstva v eD system. Poteší profi hráčov aj streamerov

3. 7. 2024

Ostrava, 1. júla 2024 – Portfólio distribútora eD system sa rozšírilo o produkty HyperX, predného výrobcu herného príslušenstva. Ponuka značky je od 1. júla dostupná pre všetkých zákazníkov českého aj slovenského trhu.

Nová distribúcia rozšíri ponuku v hernom segmente približne o stovku produktov, z ktorých si vyberú profesionáli, streameri aj príležitostní hráči. „HyperX je celosvětově uznávaným výrobcem herních periférií a příslušenství, které využívají hráči po celém světě,“ priblížil business unit manažér eD system Vít Veveričík.

 

Zákazníci môžu vyberať z herných slúchadiel, myší, profesionálnych mikrofónov a v ponuke nechýbajú ani mechanické klávesnice s rôznymi typmi spínačov. „Zákazníci mají na eD SHOPu k dispozici kompletní portfolio značky,“ potvrdil Vít Veveričík.

 

Kalifornská značka založená v roku 2002 je známa pre svoju kvalitu, komfort, výkon a spoľahlivosť. Za 20 rokov pôsobenia na trhu má na konte cez 20 miliónov predaných slúchadiel, klávesníc a mikrofónov. HyperX sa pýši tiež dlhou históriou sponzorstva v ešporte – podporuje tímy aj šampionáty, ako Esports Championship Series (ECS) či RPM Esports. Nedávno značka obnovila spoluprácu napríklad s populárnou streamerkou Rachell “Valkyrae” Hofstetter. Od roku 2021 spadá HyperX pod krídla spoločnosti HP Inc.

 

Viac informácií o produktoch HyperX poskytne business unit manažér eD system:
Vít Veveričík
+420 724 222 095
vvevericik@edsystem.cz

 

Tlačový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz