>

V eD sa stále niečo deje. Práve teraz...

2. 9. 2021

eD system je oficiálnym distribútorom vizualizérov Ipevo

20.8. 2021, Ostrava – IT distribútor eD system rozšíril svoju ponuku o produkty z kategórie dokumentových webkamier značky Ipevo. Na oficiálnej distribúcii sa spoločnosti dohodli k prvému augustovému dňu pre český, slovenský a poľský trh.

Číst více

1. 7. 2021

eD system je oficiálnym subdistribútorom Huawei

2021 17. 6., Ostrava – IT distribútor eD system rozšíril svoju ponuku o produkty z kategórie Wi-Fi routerov značky Huawei. Na oficiálnej subdistribúcii sa spoločnosti dohodli k 1. júnu pre český a slovenský trh.

Číst více

23. 6. 2021

Slovenská IT konferencia eD Partnerský deň online zožala úspech

22.6. 2021, Bratislava – Online konferencia eD Partnerský deň v čele s hlavným partnerom Dell prilákala k obrazovkám cez 330 registrovaných partnerov z radov slovenských IT predajcov. Distribútor eD system pre nich na utorok 22. júna pripravil celodenné vysielanie zahŕňajúce 11 odborných prednášok svetových IT značiek, špeciálnu produktovú ukážku a virtuálny stánok spoločnosti Dell. Celý deň prebehol online cez špeciálny web edtv.sk.

Číst více

4. 6. 2021

Stretnutie eD PROFI prilákalo účastníkov z Česka a Slovenska

Distribútor eD system pripravil pre svojich partnerov v stredu 2. júna ďalšiu online konferenciu. Stretnutia predajcov IT z Česka a Slovenska eD PROFI sa zúčastnilo pätnásť svetových IT značiek a navštívili ho takmer štyri stovky účastníkov. Tí si v priebehu osemhodinového vysielania vypočuli trinásť odborných prednášok a na stránkach edprofionline.cz získali tiež prístup do výstavnej sály s jedenástimi virtuálnymi stánkami. Celým dňom divákov už tradične sprevádzala moderátorka Hanka Koutná.

Číst více

12. 5. 2021

Značky Neno, Evorei a Xblitz po novom v portfóliu eD system

10. 5. 2021, Ostrava – Portfólio IT distribútora eD system sa rozšírilo o produkty značiek Neno, Evorei a Xblitz spadajúcich pod firmu KGK Trade. Na oficiálnej distribúcii sa spoločnosti dohodli začiatkom roka 2021 a eD system sa stal aktuálne jediným distribútorom produktov pre český a slovenský trh.

Číst více

7. 5. 2021

eD system je exkluzivním distributorem čteček Cino

Ostrava, 3. 5. 2021 – Popredný distribútor eD system a. s. rozšíril ponuku ručných skenerov čiarových kódov o produkty značky Cino. Tie zároveň od 1. marca získal do exkluzívnej distribúcie.

 

Číst více

12. 4. 2021

eD system je oficiálnym distribútorom inteligentných produktov Tesla

Ostrava, 12. 4. 2021 – Produktov pre inteligentnú domácnosť je v eD SHOPe opäť o niečo viac. Spoločnosť eD system a. s. získala v marci kontrakt na oficiálnu distribúciu českej značky Tesla.  

 

Číst více

7. 4. 2021

eD system je distribútorom tlačových pások a etikiet PrintLine

Ostrava, 7. 4. 2021 – Spoločnosť eD system a. s. zákazníkom po novom ponúka alternatívny spotrebný materiál pre tlačiarne od českej značky PrintLine. V distribúcii má od marca jej pásky a etikety.

 

Číst více

1. 4. 2021

eD system je oficiálnym distribútorom zámkov SmartKeeper

Ostrava, 1. 4. 2021 – Ponuka popredného distribútora eD system sa v apríli rozrástla o značku SmartKeeper. Tá sa špecializuje na fyzické zabezpečenie portov počítačov a notebookov.

 

Číst více

5. 3. 2021

eD EXPO online prilákalo stovky účastníkov z Česka i Slovenska

Ostrava 3. 3. 2021 – Celodennú online konferenciu eD EXPO i v stredu 3. marca sledovali stovky účastníkov, počet registrovaných v deň konania akcie prekročil tisícku. Virtuálne stánky, odborné prednášky v dvoch štúdiách, virtuálna zasadačka a ďalší obsah prilákali IT odborníkov naprieč celým Českom a Slovenskom.

Číst více