>

V eD sa stále niečo deje. Práve teraz...

8. 4. 2022

eD system sa stal oficiálnym distribútorom Innotrik

Ostrava, 21.03.2022 – Ponuka IT distribútora eD system sa rozrástla o profesionálne videokonferenčné zariadenia značky Innotrik. Oficiálna distribúcia platí pre český, slovenský a poľský trh.

Číst více

28. 3. 2022

Konferencia eD EXPO preniesla účastníkov do multidimenzie

Ostrava 23. 3. 2022 – Viac ako šesťsto odborníkov z oblasti informačných technológií sa v utorok 22. marca zišlo v Clarion Congress hoteli v Prahe. IT distribútor eD system tu usporiadal jarnú konferenciu eD EXPO22, ktorá priniesla nový formát multidimenzie. Účastníci na distribučnom trhu tak mohli prvýkrát okúsiť kombináciu tradičnej offline konferencie s jej online podobou.

Číst více

24. 3. 2022

eD system je oficiálnym distribútorom televízorov Hisense

24.03. 2022 Ostrava – IT distribútor eD system rozšíril svoju ponuku o produkty z kategórie televízorov značky Hisense. Na oficiálnej distribúcií sa spoločnosti dohodli vo februári pre český ako aj slovenský trh.

Číst více

1. 3. 2022

eD system je distribútorom roka 2021 značky Canon

Ostrava 25. 2. 2022 – IT distribútor eD system si prevzal ďalšie hodnotné ocenenia za uplynulý rok. Z pravidelného kvartálneho stretnutia spoločnosti Canon si koncom februára odniesol rovno dva tituly, vrátane toho najvyššieho. Ocenenie Distribútor s najväčším obratom a Najlepší distribútor periférií získal pre český i slovenský trh.

Číst více

12. 10. 2021

eD system opäť získal ocenenie Dell partner roka

Ostrava, 24. 9. 2021 – IT distribútor eD system sa stal najlepším distribútorom značky Dell na Slovensku. Obhájil tak prvenstvo, ktoré si u značky drží už niekoľko rokov. Ocenenie do rúk slovenského eD tímu odovzdali zástupcovia značky Dell pri príležitosti obchodnej večere v utorok 14. septembra.

Číst více

5. 10. 2021

eD WORLD online priniesol 21 hodín živého vysielania a 30 svetových IT značiek

Ostrava 1. 10. 2021 – IT distribučný trh má za sebou ďalšiu online konferenciu. Jesenný eD WORLD online v 21 hodinách živého vysielania ponúkol tridsať odborných prednášok, pätnásť virtuálnych stánkov aj panelovú diskusiu. K najväčšiemu IT distribučnému stretnutiu sa pripojilo 30 svetových IT značiek a na svojich obrazovkách ho sledovalo viac ako šesť stoviek divákov.

Číst více

2. 9. 2021

eD system je oficiálnym distribútorom vizualizérov Ipevo

20.8. 2021, Ostrava – IT distribútor eD system rozšíril svoju ponuku o produkty z kategórie dokumentových webkamier značky Ipevo. Na oficiálnej distribúcii sa spoločnosti dohodli k prvému augustovému dňu pre český, slovenský a poľský trh.

Číst více

1. 7. 2021

eD system je oficiálnym subdistribútorom Huawei

2021 17. 6., Ostrava – IT distribútor eD system rozšíril svoju ponuku o produkty z kategórie Wi-Fi routerov značky Huawei. Na oficiálnej subdistribúcii sa spoločnosti dohodli k 1. júnu pre český a slovenský trh.

Číst více

23. 6. 2021

Slovenská IT konferencia eD Partnerský deň online zožala úspech

22.6. 2021, Bratislava – Online konferencia eD Partnerský deň v čele s hlavným partnerom Dell prilákala k obrazovkám cez 330 registrovaných partnerov z radov slovenských IT predajcov. Distribútor eD system pre nich na utorok 22. júna pripravil celodenné vysielanie zahŕňajúce 11 odborných prednášok svetových IT značiek, špeciálnu produktovú ukážku a virtuálny stánok spoločnosti Dell. Celý deň prebehol online cez špeciálny web edtv.sk.

Číst více

4. 6. 2021

Stretnutie eD PROFI prilákalo účastníkov z Česka a Slovenska

Distribútor eD system pripravil pre svojich partnerov v stredu 2. júna ďalšiu online konferenciu. Stretnutia predajcov IT z Česka a Slovenska eD PROFI sa zúčastnilo pätnásť svetových IT značiek a navštívili ho takmer štyri stovky účastníkov. Tí si v priebehu osemhodinového vysielania vypočuli trinásť odborných prednášok a na stránkach edprofionline.cz získali tiež prístup do výstavnej sály s jedenástimi virtuálnymi stánkami. Celým dňom divákov už tradične sprevádzala moderátorka Hanka Koutná.

Číst více